hbcollegium@seznam.cz (+420) 774 886 205

Pojďme společně poděkovat zdravotníkům

 

Jsme spolek HBcollegium, který už šestnáctou sezonu, pořádá kulturní akce na hradě Buchlově. Děláme to dobrovolně ve svém volném čase, protože máme rádi náš kraj, naše tradice, legendy a pověsti, místní lidi a chceme si připomínat, proč bychom měli být na naše Slovácko hrdí. Většina našich členů vzešla z bývalých průvodců a zaměstnanců hradu, nebo studentů historie.

Události posledních měsíců (skoro roku a víc) nám ale znemožnily ve větší míře dělat to, co máme rádi. Zároveň nás tyto události naučily, že je důležité si pomáhat za každou cenu a snažit se, aby každý přispěl svojí troškou k lepšímu celku.

Naší nejoblíbenější akcí jsou noční prohlídky, které tradičně pořádáme v polovině prázdnin. Lístky na ně bývají vždy předem vyprodané. Letos jsme se ale rozhodli, že uděláme něco jinak. Uděláme noční prohlídky pro ty, kteří potřebují trochu vytrhnout z reality. Protože už několik měsíců pracují nad rámec svých povinností. Protože bez nich by COVID vyhrál.  Protože bychom rádi připomínali, že byla i doba bez viru a zase bude.

Rádi bychom uspořádali noční prohlídky speciálně pro naše zdravotníky a nejen pro ně. Také technický personál pracující v nemocnici si zaslouží náš obdiv za to, jak zvládal pomáhat tam, kde to bylo zapotřebí.

A tady přicházíte na řadu Vy.

Pomozte nám udělat co nejlepší zážitek pro lékaře, sestřičky, ale i pomocný personál. Program zajistíme, to máme v malíčku, většina rolí je obsazena kamarády, ochotníky, ale i profesionálními herci, které jste mohli potkávat v uplynulých letech, na našich akcích.  Ale přece jenom potřebujeme zaplatit profesionální šermíře, ohnivou show, tanečníky, zpěváky, tedy lidi, kteří dotvářejí celkovou atmosféru, na které záleží nejvíce. Všichni se v uplynulém roce ke svým vystoupením také moc nedostali.  Náš nemalý dík také patří NPÚ ÚPS v Kroměříži, který je naším partnerem pro tuto akci a umožnil nám ji v rámci spolupráce uskutečnit v prostorách hradu Buchlova zcela zdarma.

Když nás podpoříte jakoukoliv částkou, umístíme vaše logo na naše webové stránky, které mají v době pořádání nočních prohlídek vždy abnormální návštěvnost.  Pokud budete ochotni nám přispět větší částkou, tak rádi umístíme váš banner nebo logo přímo v místě konání nočních prohlídek pro veřejnost, které navštíví za víkend velké množství návštěvníků a budete-li mít zájem, lze se domluvit i na návštěvě našich nočních prohlídek v červencovém termínu, pokud jste nás ještě neviděli.

Prostě chceme udělat něco dobrého pro ty, kteří udělali spoustu dobrého pro nás a naše blízké a byli bychom rádi, kdybyste nás na naší cestě podpořili. Pokud se rozhodnete pro dobrou věc a budete chtít naši akci pro zdravotníky podpořit, zřídili jsme transparentní účet, který slouží pouze k uskutečnění této akce a po jejím skončení dostanou všichni, kdo přispěli do svých e-mailových schránek vyúčtování a potvrzení o sponzorství. Kontaktujte nás na naší emailové adrese, nebo telefonním čísle.

Transparentní účet, který slouží pouze pro tuto akci: 2901965052/2010

Snad se nám i díky Vám podaří uskutečnit něco dobrého pro ty, kteří si to opravdu zaslouží.